Останні події зі шкільного життя

heroi-ne-vmyraiut

Герої не вмирають

Колектив спеціалізованої школи №173 м. Києва висловлює щирі співчуття родинам випускників, що героїчно загинули, боронячи Україну від загарбницької росії.
rezultaty-mizhnarodnoho-ekzamenu-pte-20232024

Результати міжнародного екзамену PTE 2023/2024

Вітаємо учнів, котрі підтвердили свій рівень володіння англійською мовою та успішно склали міжнародний іспит
kreatyvnyi-uchytel-2024

Креативний учитель-2024

Креативний вчитель – це скарб закладу освіти, бо вміння креативно навчати – шедевр педагогічного мистецтва. Спеціалізована школа №173 м. Києва може пишатися своїми вчителями, особливо тими, хто став призером традиційного вже в закладі освіти конкурсу «Креативний учитель».
fleshmob-do-vsesvitnoho-dnia-zdorovia

Флешмоб до Всесвітнього дня здоров’я

До Всесвітнього дня здоров'я здобувачі освіти 5-10 класів спеціалізованої школи 173 м. Києва підготували неймовірні, запальні, емоційні, незрівнянні, неочікувані танцювальні флешмоби!
plich-o-plich-basketbol-vidkryttia-zmahan

"Пліч-о-пліч" баскетбол відкриття змагань

02.04.2024 у спеціалізованій школі 173 м.Києва відбулось урочисте відкриття районного етапу змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з баскетболу!
Показати більше подій