І віце-міс районного конкурсу "Намисто Роксолани"

І віце-міс районного конкурсу

30 листопада 2017 року у Палаці дитячої та юнацької творчості Солом’янського району відбулося свято краси, юності, жіночності. Дівчата-старшокласниця змагалися за право називатися Роксоланою. Журі оцінювало вміння конкурсанток (у цьому році їх було 11) граційно рухатися по сцені, співати, декламувати, танцювати. Гринів Віталіна, учениця 10-Б класу, зі своєю творчою командою під керівництвом класного керівника Бонадик С. М. на сцені виглядала неперевершено, тому журі високо оцінювало її виступи і нагородило почесним І місцем та званням І віце-міс конкурсу.

Дякуємо за підтримку мистецького проекту 10-А класу та їхньому керівникові Павленко О. Г., педагогу-організатору Толстік К. О., психологу школи Алісімчик Т. О., соціальному педагогові Тишкевич Т. І., батьківському комітету 10-Б класу.

Національна гаряча лінія   Національна гаряча лінія

пр. Відрадний, 20
Україна, Київ