Міжнародна програма стажувань AIESEC

10-й рік поспіль наша школа бере участь у освітньому проекті у рамках міжнародної програми стажувань AIESEC. Цього року заняття для учнів 8-11 класів проводять стажери з Туреччини. Загіде та Ібрагім знайомлять учнів з проблемою гендерної рівності, яка визначена ООН як №5 у списку цілей сталого розвитку 2016–2030.
Школярі мають можливість висловити своє ставлення до гендерних стереотипів у суспільстві; дізнатися про гендерну нерівність у країнах світу та Туреччини зокрема, дискутувати про важливість участі жінок у прийнятті рішень у політичному, економічному та суспільному житті, запропонувати шляхи сприяння розширенню прав та можливостей жінок. Такі заняття дозволяють розвивати критичне мислення учнів, формувати толерантне ставлення до інших культур та вдосконалювати навички володіння англійською мовою.

Зображення кращої якості

Національна гаряча лінія   Національна гаряча лінія

пр. Відрадний, 20
Україна, Київ