Мости партнерства: день самоврядування

«Родзинкою» цьогорічного Дня самоврядування стала активна участь у проведенні уроків батьків 1-Г, 2-В, 3-В, 5-Б, 5-В, 6-А і 9-А класів.

Відгуки батьків

«Першу грудневу п’ятницю я запам’ятаю назавжди. Перший урок у рідному 5-Б класі… Цікавість та допитливість учнів вразили мене. Здавалося б, 45 хвилин уроку математики, а стільки нового я дізналася про 5-Б клас. Діти розумні, не бояться висловлювати свою думку. Враження від уроку залишилися лише приємні. Якщо буде ще така можливість проведення уроку, скористаюся нею із задоволенням». (Розумна Л. В.)

«8 грудня 2017 року у нас у школі проводився день самоврядування. Мені випала нагода проводити урок у 1-Г класі. Це було хвилююче і відповідально. Ще раз переконалася, що робота вчителя не легка. Треба тримати увагу 28 учнів, викласти новий матеріал, щоб усім було цікаво, кожного з учнів побачити. Це був гарний досвід. Дякую за втілення моєї дитячої мрії бути вчителем». ( Москалець Л. О.)

«Я проводила урок трудового навчання в 3-В класі. Хотіла б поділитися своїми враженнями. В цілому урок з учнями мені дуже сподобався. Найцікавішим для мене був результат: матеріал і пояснення для усіх були однакові - сніговички різні. Урок у 3-В класі ще раз переконав мене у тому, наскільки повинен бути організованим учитель, щоб втримувати увагу 30 учнів, яким зовсім не хочеться сидіти 45 хвилин за партою. Як багато вчителеві потрібно докласти праці, терпіння, навчаючи учнів! На уроці вчителеві потрібно бути Цезарем: контролювати поставу учнів, слідкувати за їхньою роботою, давати вказівки щодо виконання завдання, пояснювати новий матеріал і бачити кожну дитину». (Пугач А. М.)

«Розказував дітям, що «здатність творити і створювати щось нове – це те, що вирізняє людину з-поміж інших істот, і це те, що є спільного між людиною і Богом». Тож ми вигадували нові будинки, нових тварин, незвичайні рослини та фантастичну техніку. Декому з дітей не вистачало одного аркуша. Цей потік творчості ледве зупинив дзвоник на перерву». (Кириченко В. Ю., провів урок ОТМ у 5-В класі)

Національна гаряча лінія   Національна гаряча лінія

пр. Відрадний, 20
Україна, Київ