Церемонія нагорождення учнів, які успішно склали іспит Pearson Tests of English

4 травня 2017 року методистом Міжнародного освітньо-методичного центру Дінтернал-Книга Майклом Хадсонон було проведено урочисту церемонію нагорождення учнів 10-11 класів, які успішно склали міжнародний іспит Pearson TestsofEnglish (PTE).

Учні підтвердили володіння англійcькою мовою на рівні B2 (Upper-Intermediate).

Нагадаємо, що PTE General включає перевірку таких комунікативних навичок як письмо, говоріння, слухання та читання, а також визнається Міністерством освіти та науки України і зараховується як Державна підсумкова атестація з англійської мови.

Дякуємо нашим партнерам – колективу спеціалізованої школи № 173 Солом’янського району м. Києва за допомогу в організації та проведення церемонії, а також чарівним дівчатам 7 та 3 класу, які феєрично заспівали на сцені, зробивши церемонію ще більш святковою.

Всю информацію про іспити PTE ви знайдете на сайті офіційного представника PearsonTestsкомпанії S2A.

PTE General – мiжнароднi екзамени з загальної англiйської для дорослих.

PTE Young Learners – мiжнароднi екзамени з англiйської мови для дiтей.

LCCI – міжнародні мовні та професійні екзамени.

Національна гаряча лінія   Національна гаряча лінія

пр. Відрадний, 20
Україна, Київ