Будуємо мости партнерства

Утретє у стінах школи напередодні новорічно-різдвяних свят (13 грудня 2017 року) зібралися батьківські комітети, класні керівники та адміністрація школи, аби підбити підсумки минулого року та одержати  задоволення від спілкування, від самодіяльних виступів на сцені.
Цього разу перед шкільною громадою звітували батьківські комітети 4-А та 9-А класів.
Директор школи Людмила Анатоліївна вручала подяки активним батькам школи за участь у проекті «Громадський бюджет» та їхню небайдужість до осучаснення навчального закладу.
Естетичне задоволення присутні одержали від пісенного конкурсу «Дві зірки», головною номінацією якого було звання «Золотий голос школи». У конкурсі взяли участь класний керівник 1-Г Філоненко В. М. та мама учениці Стецик А. Л. Пісня «Діти України» зірвала овації, бо на сцені відбулася феєрія єднання батьків та маленьких учениць. Зачарували гостей школи голоси вчителя англійської мови Пащенко Н. В., вчителя інформатики Іващенко А. О., вчителя історії Рожкової М. Ю., педагога-організатора Толстік К. О., учениці 10-Б класу Гринів В., мами учня 9-Б класу Паламарчук І. О. Кілька разів довелося співати переможцям конкурсу – доньці Софії та мамі Діані Радіківні Поліщукам – «Золотому голосу школи».

Національна гаряча лінія   Національна гаряча лінія

пр. Відрадний, 20
Україна, Київ