Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

Результати ІІ (районного) етапу  Всеукраїнської учнівської олімпіади

Попередні результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

Географія:

учень місце клас учитель
1 Черкащенко Любомир
І місце 7-В Цюпер О.В.
2 Фроляк Юрій ІІІ місце 7-В
3 Бабич Антон
ІІ місце 8-Б
4 Зонюк Владислав ІІІ місце 7-Б
5 Гапанович Ольга ІІІ місце 8-Б
6 Череділіна Катерина ІІІ місце 8-Г
7 Коломієць Яна ІІІ місце 9-А Орищенко Г.В.
8 Чудновська Дар'я ІІІ місце 9-Б

Фізика:

учень місце клас учитель
1 Абдураманов Аділь І місце 11-Б Настека Т.І.
2 Сирота Андрій І місце 11-Б
3 Мінін Павло ІІ місце 10-А
4 Воробйова Катерина ІІ місце 8-В
5 Коломієць Яна ІІІ місце 9-А
6 Кондратов Олександр ІІІ місце 9-Б
7 Чудновська Дар'я ІІІ місце 9-Б
8 Кородченков Дмитро ІІІ місце 8-Г
9 Папуша Даніїл ІІІ місце 7-Б
10 Олійник Назар ІІІ місце 7-А
11 Кучер Тетяна ІІІ місце 7-В

Математика:

учень місце клас учитель
1 Мінін Павло ІІ місце 10-А Мащенко Л.І.
2 Турніцький Владислав ІІІ місце 7-А
3 Аксюк Дмитро
ІІІ місце 7-В
4 Яковчук Іван ІІІ місце 6-А Шевченко В.М.
5 Бабич Антон ІІІ місце 8-Б
6 Кондратов Олександр ІІІ місце 9-Б Ямпольська Н.Ю.

Комп'ютерна анімація:

учень місце клас учитель
1 Мазуренко Влас ІІ місце 8-В Українець П.В.

Біологія:

учень місце клас учитель
1 Кочергіна Дар'я
ІІ місце 11-А Самойленко Л.В.
2 Білецька Дар'я ІІІ місце 11-Б
3 Коломієць Яна ІІІ місце 9-Б Бондарчук М.П.
4 Бабич Антон ІІІ місце 8-Б

Образотворче мистецтво:

учень місце клас учитель
1 Арентова Марія
І місце 11-А Пилипенко Л.В.
2 Васькевич Іванна ІІ місце 11-Б
3 Дубенюк Ярослав І місце 9-А
4 Вдовенко Анжеліка ІІ місце 9-А
5 Коломієць Яна ІІ місце 9-А
6 Гапанович Ольга ІІ місце 8-Б
7 Костюченко Анастасія ІІ місце 8-Б
8 Артеменко Анастасія ІІ місце 7-Б
9 Мізюк Єлизавета ІІІ місце 7-Б
10 Кавтиш Вікторія ІІ місце 7-В
11 Кучер Тетяна ІІ місце 7-В
12 Котламіна Дар'я ІІІ місце 7-В
13 Скарлат Марія ІІІ місце 7-В
14 Матвеєва Яна ІІ місце 6-А
15 Белетеєва Марія ІІІ місце 6-А
16 Пекур Вікторія ІІІ місце 6-А
17 Харченко Анастасія ІІІ місце 6-Б

Фізична культура:

учень місце клас учитель
1 Трушкова Анастасія
ІІ місце 10-А Павленко О.Г.
2 Завалєй Ілля ІІІ місце 10-Б

Історія:

учень місце клас учитель
1 Хоменко Юлія
І місце 10-Б Рожкова М.Ю.
2 Коломієць Яна ІІІ місце 9-А
3 Риков Михайло ІІІ місце 11-А Піскарьов С.В.

Лінгвістика:

учень місце клас учитель
1 Борисова Маргарита І місце 8-А Ямпольська Н.Ю.
2 Воробйова Катерина ІІ місце 8-В
3 Пасечник Михайло ІІ місце 8-В
4 Смолинець Софія ІІ місце 9-Б
5 Чижевська Галина ІІ місце 9-Б
6 Чудновська Дар'я ІІІ місце 9-Б
7 Турніцький Владислав ІІ місце 7-А Мащенко Л.І.
8 Панасюк Єгор ІІІ місце 7-В
9 Кашуба Ірина ІІІ місце 8-Г
10 Саприкін Владислав ІІІ місце 9-Б
11 Зонюк Владислав ІІІ місце 7-Б Шевченко В.М.
12 Манькіна Катерина І місце 11-Б
13 Абураманов Аділь ІІ місце 11-Б
14 Карпінкська Дар'я ІІІ місце 11-Б
15 Маркевич Софія ІІІ місце 11-Б

Комп'ютерна графіка:

учень місце клас учитель
1 Арентова Марія
І місце 11-Б Українець П.В.
2 Гапанович Ольга ІІ місце 8-Б
3 Чорнобривко Поліна ІІ місце 6-Б Іващенко А.О.
4 Літвіненко Єлизавета ІІІ місце 6-В
5 Тишнюк Іван ІІІ місце 7-В
4 Кучер Тетяна ІІІ місце 7-В
5 Риков Михайло ІІ місце 11-А Росковшенко А.О.

Англійська мова:

учень місце клас учитель
1 Годлевська Катерина І місце 8-А Вітковська Л.В.
2 Рубанік Поліна І місце 8-А
3 Сидоренко Євгенія ІІ місце 8-Г
4 Череділіна Катерина ІІ місце 8-Г
5 Цвігун Галина ІІІ місце 8-А
6 Чижевська Галина І місце 9-Б Киричук Л.І.
7 Кондратов Олександр ІІІ місце 9-Б
8 Тарасюк Вікторія І місце 10-А

Сергієнко І.Г.

9 Кузьміна Анастасія ІІ місце 9-А
10 Калініченко Дар'я ІІ місце 9-А
11 Свирид Нікіта ІІІ місце 9-А
12 Бабій Анастасія ІІІ місце 10-А
13 Абураманов Аділь І місце 11-Б

Пащенко Н.В.

14 Малюжонок Поліна І місце 11-Б
15 Чудновська Дар'я ІІ місце 9-Б
16 Варган Олексій ІІІ місце 11-Б
17 Карпінська Дар'я ІІІ місце 11-Б
18 Васькевич Іванна ІІІ місце 11-А
19 Скарлат Юлія ІІІ місце 11-Б
20 Маркевич Софія І місце 11-Б

Рубанік Т.М.

21 Кашуба Ірина ІІ місце 8-Г
22 Кородченков Дмитро ІІ місце 8-Г
23 Затійчук Марія ІІ місце 8-Г
24 Колісніченко Максим ІІІ місце 11-А
25 Штанько Анастасія ІІІ місце 11-Б
26 Лошицька Тетяна ІІІ місце 11-Б
27 Пінчук Карина ІІ місце 8-А

Бонадик С.М.

28 Рождествінна Анна ІІ місце 8-Б
29 Полякова Софія ІІІ місце 8-А
30 Корнєва Марія ІІ місце 9-А

Грубріна І.В.

31 Чистяков Аркадій ІІІ місце 9-А
32 Мінін Павло ІІІ місце 10-А

Куксінська М.Ю.

Зарубіжна література:

учень місце клас учитель
1 Кавтиш Вікторія ІІІ місце 7-В Котламіна Н.Б.
2 Костриця Єлизавета ІІІ місце 11-Б
3 Лошицька Тетяна ІІІ місце 11-Б
4 Мороз Дар'я ІІ місце 8-А Гладка В.В.
5 Борисова Маргарита ІІІ місце 8-А
6 Рождествіна Анна ІІІ місце 8-Б

Хімія:

учень місце клас учитель
1 Кучер Тетяна ІІ місце 7-В Бондарчук М.П.
2 Мінін Павло ІІІ місце 10-А
3 Кочергіна Дар'я ІІ місце 11-А Шевага Р.А.

Педагогіка і психологія:

учень місце клас учитель
1 Кочергіна Дар'я
ІІІ місце 11-А Алісімчик Т.О.

Правознавство:

учень місце клас учитель
1 Хоменко Юлія
І місце 10-Б Рожкова М.Ю.
2 Тарасюк Вікторія ІІ місце 10-А

Німецька мова:

учень місце клас учитель
1 Кашуба Ірина
ІІ місце 8-Г Арентова Н.С.
2 Затійчук Марія ІІІ місце 8-Г
3 Чистяков Аркадій ІІІ місце 9-А
4 Гапанович Ольга ІІ місце 8-Б Росковшенко А.А.
5 Пасечник Михайло ІІ місце 8-В
6 Роженко Марія ІІІ місце 10-Б

Економіка:

учень місце клас учитель
1 Абураманов Аділь
ІІІ місце 11-Б Орищенко Г.В.

ВЕБ-Дизайн:

учень місце клас учитель
1 Черниш Володимир
І місце 9-А Українець П.В.

Українська мова та література:

учень місце клас учитель
1 Скарлат Марія І місце 7-В Ступак Т.А.
2 Мороз Дар'я І місце 8-А Баленко Т.К.
3 Скарлат Юлія І місце 11-Б Ступак Т.А.
4 Абураманов Аділь І місце 11-Б Ступак Т.А.
5 Кашуба Ірина ІІ місце 8-Г Баленко Т.К.
6 Коломієць Яна ІІ місце 9-А Тодосієнко І.Р.
7 Чудновська Дар'я ІІ місце 9-Б Мазаєва Л.А.
8 Чижевська Галина ІІ місце 9-Б Мазаєва Л.А.
9 Мінін Павло ІІ місце 10-А Тодосієнко І.Р.
10 Лошицька Тетяна ІІ місце 11-Б Ступак Т.А.
11 Маркевич Софія ІІ місце 11-Б Ступак. Т.А.
12 Артеменко Анастасія ІІІ місце 7-Б Музиченко-Мельник Т.Є.
13 Кавтиш Вікторія ІІІ місце 7-В Ступак Т.А.
14 Кондратов Олександр ІІІ місце 9-Б Мазаєва Л.А.
15 Манькіна Катерина ІІІ місце 11-Б Ступак Т.А.

      

Національна гаряча лінія   Національна гаряча лінія  

Контактна інформація

пр. Відрадний, 20
Україна, Київ

044 497 20 86

school173@ukr.net