Попередні результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

Попередні результати ІІ (районного) етапу  Всеукраїнської учнівської олімпіади

Попередні результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

Географія:

учень місце клас учитель
1 Черкащенко Любомир
І місце 7-В Цюпер О.В.
2 Фроляк Юрій ІІ місце 7-В
3 Бабич Антон
ІІ місце 8-Б
4 Зонюк Владислав ІІІ місце 7-Б
5 Гапанович Ольга ІІІ місце 8-Б
6 Череділіна Катерина ІІІ місце 8-Г
7 Коломієць Яна ІІІ місце 9-А Орищенко Г.В.
8 Чудновська Дар'я ІІІ місце 9-Б

Фізика:

учень місце клас учитель
1 Абдураманов Аділь І місце 11-Б Настека Т.І.
2 Сирота Андрій І місце 11-Б
3 Мінін Павло ІІ місце 10-А
4 Воробйова Катерина ІІ місце 8-В
5 Коломієць Яна ІІІ місце 9-А
6 Кондратов Олександр ІІІ місце 9-Б
7 Чудновська Дар'я ІІІ місце 9-Б
8 Кородченков Дмитро ІІІ місце 8-Г
9 Папуша Даніїл ІІІ місце 7-Б
10 Олійник Назар ІІІ місце 7-А
11 Кучер Тетяна ІІІ місце 7-В

Математика:

учень місце клас учитель
1 Мінін Павло ІІ місце 10-А Мащенко Л.І.
2 Турніцький Владислав ІІІ місце 7-А
3 Аксюк Дмитро
ІІІ місце 7-В
4 Яковчук Іван ІІІ місце 6-А Шевченко В.М.
5 Бабич Антон ІІІ місце 8-Б
6 Кондратов Олександр ІІІ місце 9-Б Ямпольська Н.Ю.

Комп'ютерна анімація:

учень місце клас учитель
1 Мазуренко Влас ІІ місце 8-В Українець П.В.

Біологія:

учень місце клас учитель
1 Кочергіна Дар'я
ІІ місце 11-А Самойленко Л.В.
2 Білецька Дар'я ІІІ місце 11-Б
3 Коломієць Яна ІІІ місце 9-Б Бондарчук М.П.
4 Бабич Антон ІІІ місце 8-Б

Образотворче мистецтво:

учень місце клас учитель
1 Арентова Марія
І місце 11-А Пилипенко Л.В.
2 Васькевич Іванна ІІ місце 11-Б
3 Дубенюк Ярослав І місце 9-А
4 Вдовенко Анжеліка ІІ місце 9-А
5 Коломієць Яна ІІ місце 9-А
6 Гапанович Ольга ІІ місце 8-Б
7 Костюченко Анастасія ІІ місце 8-Б
8 Артеменко Анастасія ІІ місце 7-Б
9 Мізюк Ліза ІІІ місце 7-Б
10 Кавтиш Вікторія ІІ місце 7-В
11 Кучер Тетяна ІІ місце 7-В
12 Котламіна Дар'я ІІІ місце 7-В
13 Скарлат Марія ІІІ місце 7-В
14 Матвеєва Яна ІІ місце 6-А
15 Белетеєва Марія ІІІ місце 6-А
16 Пекур Вікторія ІІІ місце 6-А
17 Харченко Анастасія ІІІ місце 6-Б

Фізична культура:

учень місце клас учитель
1 Трушкова Анастасія
ІІ місце 10-А Павленко О.Г.
2 Завалєй Ілля ІІІ місце 10-Б

Історія:

учень місце клас учитель
1 Хоменко Юлія
І місце 10-Б Рожкова М.Ю.
2 Коломієць Яна ІІІ місце 9-А
3 Риков Михайло ІІ місце 11-А Піскарьов С.В.

Лінгвістика:

учень місце клас учитель
1 Борисова Маргарита І місце 8-А Ямпольська Н.Ю.
2 Воробйова Катерина ІІ місце 8-В
3 Пасечник Михайло ІІ місце 8-В
4 Смолинець Софія ІІ місце 9-Б
5 Чижевська Галина ІІ місце 9-Б
6 Чудновська Дар'я ІІІ місце 9-Б
7 Турніцький Владислав ІІ місце 7-А Мащенко Л.І.
8 Панасюк Єгор ІІІ місце 7-В
9 Кашуба Ірина ІІІ місце 8-Г
10 Саприкін Владислав ІІІ місце 9-Б
11 Зонюк Владислав ІІІ місце 7-Б Шевченко В.М.
12 Манькіна Катерина І місце 11-Б
13 Абураманов Аділь ІІ місце 11-Б
14 Карпінкська Дар'я ІІІ місце 11-Б
15 Маркевич Софія ІІІ місце 11-Б

      

Національна гаряча лінія   Національна гаряча лінія

Контактна інформація

пр. Відрадний, 20
Україна, Київ

044 497 20 86

school173@ukr.net