Підсумкова сесія Київської Малої академії наук учнівської молоді

Підсумкова сесія Київської  Малої академії наук учнівської молоді

23 травня 2017 року Великий конференц-зал Президії Національної академії наук України вщерть заповнили юні науковці столиці – учні Київської МАН – переможці та призери Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, призери міжнародних інтелектуальних конкурсів, їхні наставники – педагогічні та наукові керівники, вчителі шкіл, представники Управлінь освіти районів міста Києва, батьки учнів, представники організацій-партнерів, що формували призовий фонд для талановитих дослідників.

За високі результати участі у ІІ (міському) етапі конкурсу нагороджувались кращі наукові товариств учнів, кращі районні управління освіти міста, загальноосвітні навчальні заклади.

Переможцем серед загальноосвітніх навчальних закладів, які не є колективними членами Київської МАН, названо  спеціалізовану школу № 173.

Національна гаряча лінія   Національна гаряча лінія

пр. Відрадний, 20
Україна, Київ